Hypotéka, i když dlužíte


Dlužíte peníze? Pokud dlužíte peníze a chcete také nějakou hypotéku anebo si vzít nějaký úvěr, tak samozřejmě v tomhle bude možná trochu malý problém, jenomže existuje také hypotéka pro dlužníky. A myslím si, že ti lidé, kteří dluží peníze, tak budou určitě jásat radostí, že existuje hypotéka pro dlužníky. Vzpomínám si, jak jedna moje kamarádka, také kdysi brečela, že ona je zadlužená. A sice nebyla zadlužená svou vinou, protože tehdy ji zadlužil její partner. Její partner si stále bral půjčky, a když to potom nemohl splácet, tak bohužel kamarádka souhlasila, aby si vzal půjčku na její jméno. Dopadlo to tak, že kamarádka se zadlužila na sto devadesát tisíc korun a potom se asi po dvou letech rozešli.

I v malé garsonce se dá bydlet.

Tak kamarádka musela všechno splácet sama. A když si potom našla nového partnera, tak samozřejmě spolu chtěli bydlet. Moje kamarádka se úplně bála říct tvému novému příteli, že je zadlužená. A myslím si, že ona říkala, že si myslela, že on by jí ani nevěřil. Nevěřil bych jí, že jí zadlužil její bývalý partner. Nakonec to dopadlo všechno skvěle. Oba dva chtěli hypotéku, tak kamarádka musela jít s pravdou ven. Svému novému partnerovi řekla, že dluží peníze, několik desítek tisíc korun. Naštěstí ale její partner jí právě řekl, že to tušil, protože ona se stále vyvlékla z toho, že by si vzali hypotéku.

Někdo na velký dům nedosáhne.

Takže opravdu moje kamarádka je ráda, že existuje hypotéka pro dlužníky. Pokud chcete vědět více informací o tom, kde a jak si vzít hypotéku pro dlužníky, tak samozřejmě můžete jít do banky, kde se dozvíte více informací, přesně takové informace, které potřebujete vědět, když jste dlužník. Když jste třeba také v insolvenci, tak hypotéka pro dlužníky je právě vaše volba, vaše jediná šance, jak získat hypotéku, abyste mohli mít vlastní bydlení. Je tomu už rok a moje kamarádka už má se svým partnerem vlastní bydlení. Mají malou garsonku a tu si vzali na hypotéku.