Kam dáváte sezonní věci?


Všichni musíme mít oblečení na celý rok. Problém je, že ne každý má doma dostatek úložného prostoru. Mnozí lidé si nechali doma udělat u ložnice šatnu, kam se vejdou i sezonní věci, ale mnoho lidí má doma místa tak akorát, a šatna se jim tam nevejde. Proto je potřeba vyřešit úložné prostory jinak. Jako ideální řešení se jeví udělat si vestavěnou skříň třeba do chodby nebo do předsíně, kam se většinou ukládají věci, které se často nepotřebují.

tmavá předsíň

V předsíni má většina lidí právě sezonní věci, sportovní vybavení a podobné věci, které se vyhazují jednou za čas a ve skříni s oblečením na běžné nošení by jen zabíraly místo. Jestli v předsíni nemáte žádnou skříň, kam by se všechno vešlo, můžeme vám ji vyrobit. Sami si vyberete vzor – předsíň https://www.sten-skrine.cz/predsine0069 může vypadat tak, aby zapadla barevnou kombinací ke zbytku vašeho bytu či domu. Pokud máte všude moderní tmavý nábytek, nechte si v podobném duchu vyrobit i nábytek do předsíně.

Pokud máte v plánu nechat si vyrobit nábytek na míru klidně do celého domu, myslete na to, že když bude všechno ve stejném dekoru a barvách, bude to vypadat mnohem lépe, než kdybyste měli doma nábytek v různých provedeních. Mít doma předsíňovou stěnu je důležité jen z hlediska designu, ale hlavně kvůli tomu, abyste doma měli dostatek úložného prostoru, který musí mít každý. Jistě by se vám nelíbilo mít doma naházené věci jen tak třeba na zemi, a právě s tím vám pomůže nábytek na míru, který krásně okopíruje stěny a využije celý prostor který mít k dispozici.

světlá předsíň

Prostor se nejprve zaměří, a až poté se můžeme pustí do výroby. Sami si můžete vybrat nejen barvy korpusu a dveří, ale i vnitřní členění. Podle vašeho životního stylu a toho co denně používáte, si můžete nechat nakombinovat šuplíky a dvířka. Samozřejmostí by měla být i nějaká stolička, na které se pohodlně obujete.