Láska a muži

Zrovna jsem se chystala ke své nejlepší kamarádce, když mi zazvonil telefon. Byla jsem překvapená, protože jsem zrovna žádný hovor nečekala. Takže když jsem se potom podívala na mobilní telefon a uviděla jsem, že mi volá moje nejlepší kamarádka, ke které zrovna jdu, tak mě to docela překvapilo, protože jsem byla už kousek od jejího domu. Kamarádka mi volala a celá brečela do telefonu. A když jsem se jí zeptala, co se to děje, tak mi řekla, že se její manžel s ní chce rozvádět. Byla jsem docela v šoku, protože jsem si myslela, že mají opravdu přenádherné a harmonické manželství.

Láska je krásná.

Jenomže ono to prý bylo všechno jenom naoko. Ach, ti muži. Vůbec jsem netušila, že moje kamarádka má tak špatné manželství. Potom jsem chvíli přemýšlela také nad tím, proč se mi kamarádka s tímto nesvěřila už dávno. Vždyť přece jim to nemůže kapat už déle, když už její manžel dává žádost o rozvod. Kamarádka mi řekla, že v tomhle se mýlím, protože její manžel prý dal už žádost o rozvod minulý týden, prý se ani nehádali. Takže moje kamarádka předpokládá to, že její manžel má někde nějakou milenku. Abych pravdu řekla, tak já bych se ani nedivila, protože on stál jezdil jen na nějaké služební cesty a prý tam jezdí s kamarády.

Toužím po prima muži.

A víte, muži jsou opravdu někdy nevyzpytatelní, i když třeba svou rodinu milují a udělali by pro svou rodinu opravdu cokoliv, tak ne vždycky jim to vyjde. Muži jsou prostě tak zvaně rozsévači semene, jak se lidově říká. A potom už většinou nevydrží ani s jednou ženou, protože zatoužili po tom, že bych jich mohli mít více. A tohle mužské chování se mi tedy absolutně vůbec nelíbí. A kdyby mě můj partner anebo manžel podváděl, tak ho ihned opustím, protože už bych k němu ztratila opravdu veškerou důvěru. A vztah nebo manželství bez důvěry je opravdu na nic a tohle bych já nechtěla.