Muži si myslí, že za ně vše udělají ženy

Jsou muži, kteří to mají tak, že přijdou domů z práce, ani se nepřevlečou, vytáhnou si z lednice pivo, sednou k televizi, kterou následně zapnou a po zbytek dne už nedělají nic jiného než to, že přepínají televizní programy, než najdou něco, na co se dá dívat. Jestliže má žena doma takového muže, pak je jasné, že z něčeho takového nadšená rozhodně nebude. Pokud navíc muž se ženou platí nájem nebo hypotéku napůl, nemůžeme se divit tomu, že se ženě nelíbí, jak se její muž chová.

sedící muž

Když se platí vše na půl, mělo by se také vše napůl řešit a to včetně toho, že vám bude daný muž pomáhat a to s domácími pracemi. Proč by měla všechno dělat žena a muž by neměl ani hnout prstem a to ještě, když stejně jako žena platí polovinu nájmu nebo polovinu hypotéky?

Bylo by vhodné udělat si doma pořádek a to co nejdříve. Je možné, že muž bude ze začátku protestovat, protože muži mají něco takového ve zvyku, ale je možné, že na konec vám pomáhat bude, protože si uvědomí, že na tom něco je. Pokud vám muž nezačne pomáhat a bude to stále stejné, jednoduše od něj odejděte. Jakmile se to stane, nebude dané muži zbývat nic jiného než to, aby začal sám po sobě uklízet, prát si apod. Někdy jen stačí, pokud žena na dva týdny odjede někam s kamarádkou a věřte, že muž po sobě uklízet začne, protože nádobí, stejně tak jako čisté oblečení, jednoho dne dojde a bude potřeba to nějakým způsobem vyřešit.

muž a gauč

Muži si často toho, co ženy v domácnosti dělají, neváží a to rozhodně to není pěkné. Ženy kolikrát přijdou z práce a místo toho, aby si odpočinuly, ještě uklízejí celý dům a je jasné, že něco takového nezabere pár minut. Je proto dobré se alespoň pokusit si domácí práce rozdělit.

Jistě by udělalo mnohým ženám radost, pokud by jim jejich muž někdy pomohl. V domácnosti by vše opravdu nemělo stát jen na ženě, která si také zaslouží odpočinek.