Sexy boty na podpatku každou ženu okouzlí


Každá žena prostě strašně ráda provokuje. A to hlavně muže, ale nemyslím si, že to je jenom tím. Protože každá žena chce být taky hlavně krásná, protože určitě i přesto, že se ráno probudíme jako trošku nějaká strašidýlka, tak prostě chceme být krásné, chceme se nalíčit a chceme prostě vypadat dokonale. A určitě jistě všichni víme, že ženy hlavně strašně rády nosí podpatky, protože opravdu to patří k ženě. A je to prostě přirozené, některé ženy mají prostě problém nosit kozačky, a já se popravdě přiznám, že já jsem na podpatkách nechodila, ale už jsem se rozhodla, že udělám změnu, protože opravdu jsem změnila i svůj šatník a myslím si, že mě to i hodně změnilo.

Žena

A ta žena, která má prostě kozačky třeba na podpatku nebo nějaké boty na podpatku, tak si myslím, že rozhodně to vypadá velice hezky, a mě to tím vlastně i změnilo, protože když mám ty podpatky, tak prostě jsem taková vyšší, sebevědomější, a hlavně se to hodí opravdu k těm šatům, protože já strašně ráda nosím šaty. Takové boty na podpatku vypadají rozhodně sexy, a ty sexy boty na podpatku nás ženy opravdu odolávají tím, že prostě jsme víc sexy, jsme víc půvabné, jsme víc okouzlující, protože prostě žena je tím přirozená, aby opravdu ty podpatky nosila.

Boty na podpatku

Takový muž si ale neumí představit, že by prostě šel na podpatkách, ale my ženy jsme zvyklé na všechno a prostě se to k té ženě hodí. A já popravdě od té doby, co nosím podpatky, tak jsem strašně ráda, že jsem to udělala. Protože opravdu mě to i změnilo, a jsem taková vyšší a víc mě to jako pozitivně naladí, a připadám si víc taková opravdu sexy, když je nám to patří. Takže pokud nemáte rádi podpatky a takový ten teniskový typ, tak rozhodně udělejte změnu, protože věřte, že takovou změnu každý člověk ocení. A věřte, že vás i každý člověk pochválí, jak vám to sluší, protože ty boty na té ženě s podpatky opravdu udělá velká kouzla.