Stačí se s námi poradit a máte vyhráno


Počasí je skutečně za poslední roky trochu popletené, ale také nevypočitatelné. Vypadá to dokonce tak, že nic není tak jak kdysi bývalo. V zimě je tak teplo, že se můžete pustit do zahradních prací a během jara můžete očekávat pořádnou sněhovou peřinu. Jenomže to není vše, v létě vás mohou překvapit kroupy a takový vítr, že si připadáte, že s ním budete moci někam odletět. Není ani divu, že poté úrody se nedočkáte a to již z důvodu poničení nebo právě proto, že nemá dostatek času na dozrání. Přitom v tomto případě se dá všemu tak trochu předejít a to když si pořídíte kvalitní skleník, který obstojí při každé nepřízni počasí. Nevíte jak na to? Který by byl ten nejlepší? Nevadí, stačí se s námi spojit a společně dáme dohromady požadavek na váš vysněný skleník.

skleník polykarbonát

Umíme vyrobit skleník podle vašich představ

Jsme česká firma, která rozhodně není nováčkem na trhu, a výrobě skleníků se věnujeme již přes třicet let. Naleznete v nich samozřejmě i moderní prvky, protože jdeme ruku v ruce s moderní technologií, která přináší společnosti rozvoj. Díky tomu si můžete z našich skleníků vybrat i vhodný materiál, který upřednostníte a můžete se rovněž na něj spolehnout. Začít můžeme hned u samotné konstrukce, která je bytelná, pozinkovaná a samozřejmě i přizpůsobená tak, aby udržela v pohodě skleněnou výplň, tak polykarbonát. Vybrat si můžete vhodnou délku i šířku, podle vašich priorit a rovněž není problém si u nás skleník nechat vyhotovit v barvě. Konstrukce tak rozhodně bude vypadat velmi zajímavě a na druhou stranu bude dostatečně i ošetřená.

skleník

Pokud se bojíte samotné montáže, tak ani v tomto případě se nemusíte obávat. Poradíme vám, jak si připravit základy, mnohdy nejsou ani zapotřebí. A získáte od nás podrobný návod. Nebo to můžete udělat i tak, že si objednáte rovnou skleník s montáží a poté se nemusíte starat o sestavení. Dovezeme vám ho zcela zdarma a za poplatek montáž skleníku vám zajistíme.