Chybí vám sex?


Každý vztah funguje ve dvou rovinách – po stránce psychické a fyzické. Fyzická stránka vztahu je především o dotycích a sexu. Málokdo si pod intimitou představí něco jiného než sex, ale jde celkově o to, jak se k sobě lidé chovají. Je potřeba nejen pravidelný sex, ale i letmé doteky či objímání. To všechno má obrovský vliv na vztah, a jakmile se ze vztahu takové dotyky vytratí, může to značit závažní potíže. Druhou stránku je psychika, což znamená pravidelnou komunikaci, bez které se žádný vztah nemůže obejít. Partneři si musí sdělovat svoje pocity a řešit spolu problémy, protože v opačném případě se vztah rozpadne pod tíhou nevyřešených problémů, a to i těch v sexuální oblasti.

prášky viagra

Jedním z důvodů, proč mají lidé potíže se sexem, jsou problémy s erekcí. Ty jsou u mužů často způsobeny problematickou prostatou a nebo třeba životním stylem, hormonální nerovnováhou a nebo třeba stresem. Důvodů proč nedochází k erekci je skutečně mnoho. Vždycky je nejlepší zajít si k lékaři, který provede nezbytná vyšetření, a případně vyloučí vážné onemocnění, které může být původcem špatné erekce.

Většinou jde o hormony
Během života se mění naše hladina hormonů. Jejich výše kolísá, což je normální. Jenže pokud jsou výkyvy vysoké, je mnohem lepší zkusit hormony stabilizovat. Pokud si necháte udělat krevní obraz u lékaře, uvidíte zda jsou vaše hormony v pořádku, a pokud ne, můžete je začít řešit. Existují i doplňky stravy, které vám s tím pomohou.

kondom na ruce

Často je hormonální nerovnováha způsobena spíše věkem. I tento problém je normální, ale je potřeba ho vyřešit. Můžete vyzkoušet třeba Kamagru, která je složením téměř totožná s Viagrou. Díky tomuto volně dostupnému doplňku stravy budete mít erekci hned a dostatečně dlouhou. Vyzkoušejte ji a začněte si opět užívat sex plnými doušky tak jako dřív. Díky Kamagře se sex vrátil už do mnoha vztahů, může i do toho vašeho.