Co na sebe?

Na ples se chce každý pěkně obléknout. Ženy mají na výběr z nekonečného množství společenských šatů. Existuje mnoho střihů a barev, a tak může být někdy opravdu těžké najít šaty, které vám budou plně vyhovovat. Najít ty pravé šaty může trvat i několik týdnů, takže jestli se chytáte na ples, který pro vás má zvláštní význam, rozhodně nepodceňujte přípravy na něj.

společenské šaty

Sehnat dokonale plesové šaty není snadné, protože existuje tolik druhů šatů, že to pro vás může být opravdu těžké. Jedna věc je když se vám něco líbí ale druhá věc je jak na vás budou šaty vypadat. Je potřeba být k sobě objektivní, protože všechno všem nesluší, a pokud si nechcete udělat ostudu, je nutné se na sebe podívat střízlivě a uvědomit si, že vám například nesedí délka nebo provedení rukávů.

Před výběrem šatů si ujasněte zda si je chcete koupit a nosit je na víc akcí a nebo jste spíše typ ženy, která chce mít na každém plese jiné. V prvním případě si je můžete koupit a zůstanou vám napořád. Navíc je možné je upravit podle vaší postavy, což je skvělá možnost hlavně pro ženy, které nemají konfekční postavu.

fialové šaty

Vypůjčené šaty je potřeba vrátit do smluveného data a samozřejmě nepoškozené. U vypůjčení musíte počítat s tím, že šaty nepůjdou upravit a budete tak muset najít takové, které vám padnou na 100 %. Nyní jsou v módě šaty ve stylu mořské panny, ale vedle nešlápnete ani s nadýchanou sukní. V každém salonu najdete několik druhů šatů a tak nebudete mít problém si vybrat. Čato probíhá i výprodej společenských šatů, kde najdete svoje vysněné šaty za ještě lepší cenu. Najít ty pravé šaty může i chvilku trvat, proto na tom začněte pracovat ještě dřív než začne plesová sezona. V salonech najdete nejen plesové šaty, ale i svatební šaty a další společenské oděvy, a to jak v klasickém provedení tak velmi moderní kousky.