Hypotéka, když dlužíte peníze


Byli jste někdy zadlužení? Já si myslím, že opravdu asi každý druhý člověk v naší republice měl nějakou půjčku anebo je také třeba nějak zadlužený. Ovšem ale není půjčka jako půjčka a zadluženost jako zadluženost, protože někteří lidé si berou půjčku v dobré víře. Třeba si chtějí pořídit kolo nebo nové bydlení anebo nějaké spotřebiče do domácnosti. Anebo si také chtějí pořídit bazén anebo dokonce také auto na leasing. Podle mého názoru na tom není vůbec nic špatného a je logické, že když lidé v dobré víře si pořídí nějakou půjčku nebo úvěr nebo leasing, tak to také budou samozřejmě poctivě a skvěle splácet. Potom jsou tady ale lidé, kteří si půjčku vezmou jenom tak.

Přáli by jste si také hypotéku?

Třeba jenom tak, aby mohli řídit auto, aby měli na benzín anebo, aby si užívali, jeli třeba na dovolenou a tak podobně. Já si ale myslím, že lidé, kteří třeba vůbec nedbají na to, aby pečovali o svůj majetek anebo o to, aby spláceli, tak by podle mého názoru už nikdy neměli dostat žádnou půjčku. Samozřejmě že potom lidé, kteří toho litují a chtěli by bydlet, tak mohou také se podívat po hypotéce po insolvenci. Moje kamarádka právě byla po insolvenci asi 6 let a také s partnerem zatoužila po vlastním bydlení. Kamarádka řekla, že pro ni bylo opravdu velice složité získat hypotéku. Nakonec v bance jsem dozvěděla, že existuje hypotéka po insolvenci.

Hypotéka po insolvenci existuje.

Moje kamarádka rychle se usmála a řekla, že tohle by mohla být jediná záchrana a také, že tohle rychle partnerovi řekla, že ví o hypotéce po insolvenci. Její partner byl také štěstím bez sebe a já se tomu vůbec nedivím. Je logické, že když má někdo nějaký sen už několik let, tak si je potom velice rád, když se mu to podaří. A myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří by toužili po hypotéce po insolvenci. Nemusíte se bát, není to nic složitého a jedná se skoro o úplně klasickou hypotéku. Akorát tahle je speciální v tom, že tohle je hypotéka po insolvenci.