Příběh svatebního jídla


Plánujete svatbu? Tak tím pádem to je jedno z vašich nejkrásnějších období v životě. Jak nevěsty, tak ženicha. Kromě radosti svatební přípravy přinášejí ale také řadu problémů. Nachystat a zorganizovat svatbu není přece jenom tak. Pokud si na organizování svatby netroufáte sami a už teď vidíte, že vás to bude stát hodně sil, nervů a stresu, přenechte tuto práci raději svatebním koordinátorkám. Ty vám pomůžou a rázem budete mít o starosti méně. Ony si vezmou na starosti veškerou svatební organizaci a vám tak spadne jeden velký těžký balvan ze srdce. Na svatbě je většinou plno svatebních hostů, kteří oslavují svatbu novomanželů a přejí jim do společného života štěstí, lásku, ale také spoustu šťastných let, aby to spolu vydrželi.

jido

dyž se tak nad tím zamyslím, v plánování svatby značnou roli hraje i svatební jídlo. Jaké byste si představovali vy svatební jídlo na vaší svatební hostině? Mělo by to být něco speciálního a honosného, jídlo, které máte ze všeho nejraději. Já bych si na své svatební hostině představovala třeba svíčkovou. Pokud je dobře uvařená, chutná tak dobře, jako kousek nebe v puse, jak se říká. K vašemu svatebnímu jídlu se může vázat i váš příběh. Může to být třeba taky první jídlo, které jste spolu jedli.

jidlo

Na svatební hostině je plno veselí, šťastných tváří a lidé se neskutečně těší s novomanžely z jejich svatby, a tak to má být. Já už se taky moc na svoji svatbu těším a doufám, že bude co nevidět. S přítelem se plánujeme vzít. Uděláme velkou hostinu pro hodně hostů, jeho rodinu, moji rodinu, uděláme si nádhernou svatbu a budeme šťastní. Součástí svatebních příprav je taky výběr svatebních šatů, který může být pro nevěstu pěkným oříškem. Aby se jí lépe vybíralo, může si přizvat na pomoc kamarádku, nebo třeba svoji maminku, aby jí s výběrem šatů poradila.