Jemné umělé květiny jako perfektní dekorace

V jakém stylu máte vybavený Vás domov? Nevím jak Vy, ale já si základem na tom, abych se ve svém domově cítila naprosto příjemně. Co mi m tomu pomáhá? Určitě bezesporu různé bytové dekorace. Nejde přeci jen o to, mít doma gauč, skříně, stůl, židle a postel. Útulnost tvoří hlavně maličkosti. Miluji bydlení s příběhem. Chcete se inspirovat? V chodbě, obývacím pokoji i v ložnici mám fotografie. Přesně ty, na které mám nejlepší vzpomínky. Dodávají mi pozitivní energii. Na stěnách nesmí chybět ani můj meditační kousek mého já. To znamená kousek zdi nad pohodlným křeslem, kde mám v rámečkách pozitivní citáty do života.

Květina Konvalinka

Mezi nimi obrazy mandal, které jsem si sama nakreslila. Jsou osobní a jedině tak vystihují vše, co mi přijde důležité a co potřebuji. V kuchyni mám svojí poličku s čaji. Vždy v dekoračních sáčcích, sypané. Provoní celou kuchyň a políčka vypadá krásně dekorativně. A co květiny? Ty mám moc ráda, ale přiznám se, že ty živé se semnou moc nepřátelí. Tudíž jsem sáhla po jistotě. Ano, umělé květiny, splní pro mě svůj dekorační účel a jsem spokojená. Tento doplněk je oproti živým květinám a rostlinám nenáročný na údržbu. Nedávno jsem si pořídila Konvalinku Lepaso . Uchvátil mě její tvar. Je krásně sněhově bílá, ve tvaru zvonečku.

Konvalinka na okně

Jako bonus je doplněna krásnými velkými světle zelenými listy. Úžasně se hodí do bilo-fialové ložnice. Decentní doplňky podtrhnout jemný styl ložnice. Tato místnost, jak všichni víme, je určená k odpočinku, takže výrazné barvy nejsou podle mého názoru nejvhodnější. Při příchodu do místnosti na nás má dýchnout klid, po celem dnu cítit pocit zklidnění. To je žádoucí před spánkem více než cokoli jiného. S dekoracemi se dá opravdu dobře vyhrát a všechno si vyladit. Myslete ale na to, že méně je někdy více a nic se nemá přehánět. Dekorace můžete i obměňovat, nikdy se Vám díky tomu neokoukají.