Kdy se vám vyplatí nafukovací stroj


Když se o někom řekne, že je náfuka, jistě si domyslíte, co tím máme na mysli, dotyčný člověk se prostě jen naparuje něčím, co ve skutečnosti neovládá, a dělá to jen proto, aby na sebe upoutal pozornost. Takovému jedinci chybí skromnost, a nakonec se situace obrátí proti němu. Skromnost je úžasná lidská vlastnost, ale někdy bývá falešná. Co tím máme na mysli? Kupříkladu situaci, kdy chcete rozjet podnikání a odesílat svým klientům na základě objednávek z e-shopu nějaké zboží. Jako příklad bychom mohli uvést prodej textilu, obuvi a sportovních potřeb. Představte si, že máte poměrně slušný obrat, a že uskutečníte každý den minimálně padesát objednávek.

kartonové krabice

To už vyžaduje mít na skladě i větší počet dostupných kartonových krabic a také vhodného výplňového materiálu. U velkého počtu zakázek tu ale nevystačíte s novinovým papírem ze starých časopisů, musíte tu mít k dispozici výplňový materiál efektivnější, a tím jsou například nafukovací polštářky.

papírový karton

A teď vás opět nasměrujeme k nadpisu článku, protože polštářky nebude nafukovat náfuka, ale vy nebo vaši kolegové či zaměstnanci. Nafukovací stroj je sice dražší, takže vaše skromnost musí jít ohledně investic zatím stranou, jenže pokud budete prosperovat, brzy zjistíte, že vám ušetřil spoustu času, starostí a nakonec i peněz nakupováním a sháněním jiného balicího materiálu, například kartonové vlny nebo bublinkové fólie. Následně si uvědomíte, že tento pomocník by vám ve firmě opravdu chyběl.

Nafukovací polštářky umí vyplnit jakkoli velké krabice, i kdyby byly poloprázdné, a přitom vám k tomu stačí jen malé množství velmi tenké polyetylenové fólie. Zároveň tím produkujete málo odpadu, fólie vám nezabere ve skladu mnoho místa a balení zboží tímto způsobem je navíc velmi rychlé a operativní. Nafukovací polštářky mohou přispět k prosperitě vaší firmy nemalou měrou.