Nový interiér


Také vás napadlo, že byste si nechali udělat nějaký kvalitní návrh interiéru? Třeba máte takový interiér, který vás už dlouho nebaví a chtěli byste nějakou změnu. Takovou změnu, která by vás potěšila. Já si myslím, že je opravdu hodně lidí, kteří už přemýšleli nad tím, že by si také pozvali na pomoc nějakého bytového architekta anebo bytového designéra. Jenomže také mnoho lidí si myslí, že to bude stát opravdu hodně peněz. Tohle ale není pravda. Pokud si třeba vezmete nějakého čerstvého absolventa anebo studenta, tak samozřejmě že vám dá třeba i šedesátiprocentní slevu.

Nejkrásnější je u mě minimalismus.

Podle mého názoru, tohle by byla škoda zase nevyužít. Návrhy bytových interiérů https://bydesign.cz/ seženete například na webové stránce bydesign.cz. Návrhy bytových interiérů se vám vyplatí, pokud třeba ještě nemáte vůbec nic zařízeného a chcete pomoc. Nebo pokud máte už něco úplně stejného deset let, nemáte s tím hnuté a chtěli byste pořádnou změnu. Já si myslím, že zkušený architekt nebo designér vám s tímhle pomůže a udělá vážně zázraky. Pokud také budete chtít a jste manuálně zruční, tak také můžete udělat nějaký návrh nebo náčrt a ukázat to potom designérovi anebo architektovi.

Mám zájem o bytového interiérového architekta.

On si z toho vezme příklad a určitě vám nabídne něco, co bude nejblíže odpovídat vašim představám. Já sama jsem partnerovi řekla, že bych také chtěla využít bytového designéra anebo bytového architekta, aby nám navrhl kuchyni a obývák. Přece tyto dvě místnosti jsou obývané nejvíce. Do obývacího pokoje také chodí návštěvy, a proto si myslím, že když bude obývací pokoj opravdu krásně zařízený a udělaný, tak to také bude házet lepší dojem a bude to více příjemnější. Mám ráda upravené místnosti, kde to všechno k sobě ladí. Také navíc mám ráda minimalismus, takže tohle bych také zmínila bytovému i interiérovému architektu. Tak neváhejte a kontaktujte ho i vy, určitě vám skvěle poradí.