Když vám to nepůjde


Když se rozhlédnete kolem sebe po vašem bytě, kolik nábytku jste si dovezli přímo z obchodu smontovaných do konečné podoby a kolik z nich jste si museli sestavit až doma? Najdete aspoň jeden kousek, který jste koupili již hotový? Je to jen málo pravděpodobné, protože rozmontovaný nábytek je pochopitelně mnohem méně náročný na dopravu a skladování, což by se zákonitě muselo promítnout do konečné ceny výrobku.

Když koupíme nějakou věc, kterou si musíme doma smontovat, děláme si srandu, že je to Ikea, protože tam je to běžný způsob prodeje. Koupíte si několik krabic s deskami, k tomu je sáček šroubů, vrutů a matiček a zbytek je na vás. Podle obrázkového návodu, který je dobré si důkladně prostudovat, si složíte nábytek až přímo v domě.

nábytek

Jenže co dělat, když se stěhujete a ony návody už dávno nemáte, nebo si koupíte tak složitý nábytek, že se vám do studování návodu vůbec nechce a nejraději byste to přenechali někomu jinému? I takové případy lze lehce vyřešit. Můžete si objednat montáž nábytku Praha u firmy Odnesto.

Možná si říkáte, že je to ostuda a nábytek přece nemůže být těžké složit i rozložit, jenže pokud to neděláte běžně, jakože to určitě neděláte, můžete snadno nábytek poškodit, poškrábat apod. Není proto důvod, proč nenechat montáž nábytku na profesionálech. Někdy i velká firma nakoupí nový kancelářský nábytek ve složeném stavu. I tady je praktické nechat sestavit nábytek profesionální firmou, která zvládne montáž v rekordním čase a nebude tak blokovat dlouho vaše prostory.

nábytek

Zvažujete nový nábytek do vašeho domu? Nečekejte, že v dnešní době koupíte hotovou složenou skříň a tu vám někdo přiveze. Nejpravděpodobněji koupíte krabici s deskami a vruty a vše si budete muset složit sami. Ale nebojte, zvládlo to spoustu lidí před vámi, zvládnete to i vy. A pokud ne, jsou tu profesionální montážníci, kteří vám rádi pomohou.