Kočárek pro dceru

Když jsem se dozvěděla, že už jsem konečně těhotná, tak jsem úplně byla v sedmém nebi. A s přítelem jsme se totiž snažil opravu dlouho o dítě. Jenomže také se mi už několikrát stalo, že jsem bohužel o dítě přišla. A vždycky jsem v prvním měsíci těhotenství potratila. Ani nevím proč se to stalo, ale už jsem pomalu přestávala doufat, že někdy vůbec otěhotním, abych potom také úspěšně porodila. Proč se mi to děje? Takže jsem také stále příteli dokola opakovala, jestli vůbec se mnou přítel chce zůstat, když mu nedokáži dát dítě. A proč pořád přicházím o dítě? Vždyť to už bylo dvakrát a že by to teď bylo potřetí?

Mám malou dceru.

Tohle jsem si nemohla nechat dovolit a nechtěla jsem to připustit. Takže když jsem potom zjistila, že jsem zase těhotná, byla jsem šťastná, také zároveň jsem byla ale jako na trní, jak to celé dopadne. Naštěstí potom jsem chodila k lékaři více než pravidelně, který mi potom řekl, že moje těhotenství je úplně v pořádku a že bych se mohla těšit na budoucího potomka. Ani nevíte, jak moc mě to zahřálo u srdce. Byla jsem nadšená. A když jsem potom tohle všechno řekla svému příteli, tak také radostí skoro plakal. Vždycky jsem měla připravenou tašku s věcmi, kdyby náhodou se něco stalo, abych mohla Ihned do nemocnice.

Kočárek je praktický.

Také jsem byla ráda, že i můj přítel chtěl koupit kočárek. A on byl tak nedočkavý. Samozřejmě, že jsem mu v tom nebránila. Vybrali jsme si opravdu krásný kombinovaný kočárek. A protože jsem chtěla kombinovaný kočárek v červené barvě, tak jsem ho také měla. Dokonce mi můj přítel řekl, že pokud budu chtít dva kombinované kočárky pro naše dítě, tak mi to klidně dovolí. Protože on byl tak nadšený a těšil se na dítě, že by udělal pro své dítě opravdu cokoliv. Takže jsem si řekla, že si nechám koupit jenom ten červený kombinovaný kočárek, protože to stačí a naše dítě budeme společně oba dva milovat.