Práce, instalatéra


Také se vám už někdy stalo, že se vám doma něco rozbilo? Já vím, že mnoho lidí už třeba mělo doma rozbitou pračku nebo ledničku nebo troubu a tak podobně, protože hodně takových podobných domácích spotřebičů se rozbíjí hlavně kvůli tomu, že už jsou opotřebované. A navíc třeba jsou lidé, kteří velice často moc rádi vaří, tak využívají své spotřebiče v kuchyni velice často, ale abych se přiznala, já mám doma pračku, kdy musím prát opravdu hodně často. protože mám dvě malé děti, takže si jistě dokážete představit, kolik musím denně prát prádla, abych všechno měla vždycky dokonale čisté. Já jsem docela puntičkář, takže peru normálně snad i obden a někdy třeba i tři dny v kuse, a to hlavně v zimě, když třeba jdeme s dětmi někam ven.

Instalatéři jsou důležití.

A všude je bláto, tak potom musím prát kombinézy a kalhoty, a dokonce také někdy boty, protože někdy to bláto je opravdu tak hodně odolné, že to ani nejde vyprat. Kolikrát si říkám, že máme štěstí, že vedle nás v bytovce bydlí pán instalatér, který nám vždycky pomůže, jenomže třeba když není doma, tak musím volat do jeho firmy, kde jsou naštěstí instalatéři nonstop. Myslím si, že kdyby neexistovala služba na instalatéry nonstop, tak bych byla opravdu v prčicích, protože vůbec si nedokážu představit, jak bych to dělala, kdyby mi třeba tři nebo čtyři dny nefungovala pračka.

Někdy si poradím sama.

Také se mi jednou stalo, že se mi rozbila toaleta, naše děti tam asi něco hodily, protože to bylo ucpané a potom pan instalatér tam vytáhl takové malé plastové autíčko, na čemž byl omotaný toaletního papíru. A mě bylo úplně trapně. Styděla jsem se, protože jsem stále instalatérovi dokola tvrdila, že vůbec nevím, co tam může být, takže díky bohu, že instalatéři jsou také nonstop, protože nám lidem opravdu dělají takovou službu, že kdo nezažil porouchaného něco doma, tak se to ani nedokáže představit, jak to potom může být opravdu hodně stresující.