Sháníte cenově dostupný dům?


Jsou lidé, kteří využívají individuální služby. Stejně je tomu u stavby domu. Ne každý si dokáže vybrat typový projekt od stavební firmy, která nabízí svoje typové projekty. Mnozí lidé, zejména ti movitější, si nechávají připravit individuální projekty, kde budou zahrnuty jejich požadavky a představy. Většina lidí s průměrnými příjmy, kteří řeší financování stavby svého domu hypotékou, mají napnutý rozpočet, a tak hledají způsob jak při stavbě domu ušetřit. Mnoho lidí se snaží dm postavit dům svépomocí, ale rozhodně to nezvládne každý. Pokud pro stavbu domu nemáte dostatek sil ani času, je pro vás lepší volbou stavba na klíč.

vysoký dům

Připravili jsme pro vás několik typových projektů, ze kterých si určitě vyberete. Ceny našich domů začínají na třech milionech a to včetně daně, což je v dnešní době opravdu nízká cena. Jestli hledáte cenově dostupný dům do 5 milionů protože jste museli koupit pozemek, náš bungalov Concept 216 enerdomy je pro vás ideální volba. Je to dům který stojí méně než 4,5 milionu, což je dnes také dostupná cena. Za tuto cenu získáte dům o dispozici 4kk, který je dostatečně velký pro čtyřčlennou rodinu.

Stavět s námi je sázka na jistotu
Ne každá stavební firma je solidní. Mnohé z nich vyberou od zákazníků peníze a ti pak nevidí ani peníze, ani dům a už ani firmu. Při výběru stavební firmy si vždycky ověřte recenze od ostatních zákazníků, kteří už mají svoje zkušenosti. S námi mají naši zákazníci jen dobré zkušenosti. Stavíme zděné domy i dřevostavby, a jakýkoliv projekt vám rádi upravíme na přání. Nebojte se zeptat.

stavba domu

Mezi naše zákazníky patří i několik slavných osobností, které jsou s naší prací také velmi spokojeny. Vyberte si firmu, u které máte jistotu že budete bydlet ve svém domě v termínu a bez jakýchkoliv problémů. Zaručujeme vám že budete spokojeni jak s domem, tak s délkou prací.