Syn a zvířata

Všichni víme, že láska je opravdu krásný cit. Také je všem jasné, že také jistě láska patří opravdu ke každému člověku, protože láska je vlastně pro člověka úplně přirozená. Je to úplně logické, protože podle mého názoru se snad bez lásky ani nedá žít. Milovali jste někdy? Pokud ano, tak se asi již nesmíříte s tím, že byste už nikdy nemilovali. Sice tady láska je úplně odpradávna, ale také jsou lidé, kteří na lásku například vůbec nevěří. A důvody jsou vážně moc různé. Opravdu takové lidi nechápu, protože když to tak vezmu, tak láska je tak nádherný cit, že by to bylo měl opravdu pocítit každý.

Měla jsem štěně.

Samozřejmě, že ale nemyslím lásku jako například jenom pro lidi. Člověk miluje člověka anebo že matka miluje své dítě. Je to sice také krásná a mateřská láska anebo partnerská láska, ale je tady například také kladný vztah k přírodě anebo k zvířatům. Já jsem jako dítě milovala opravdu hodně zvířata. Pro mě v dětství byla zvířata opravdu nejvíc a nedokázala jsem si představit, že bych měla někoho raději než zvíře. Když jsem byla malá, měla jsem patnáct morčata a jednoho psa. Ani nevíte, jak moc mě to potěšilo a jak jsem byla spokojená, když jsem měla tolik zvířat, to je snad sen každého dítěte.

Syna miluji.

Abych pravdu řekla, tak každé dítě miluje zvířata. Opravdu neznám žádné dítě, které by mi řeklo, že by doma nechtělo mít vůbec žádné zvíře anebo že nemá rádo zvířata. Takže jsem si řekla, že když malého syna, kterému je šest let, tak mu také pořídit morče. A syn určitě bude zamilovaný také do svého morčátka, stejně tak jako kdysi. A navíc morčata se nesmí chovat po jednom zvířátku, ale minimálně po dvou. Jsem opravdu zvědavá, až pozítří donesu synovi tohle krásné zvířátko, do kterého se jistě zamiluje úplně na první pohled. A tady jde vidět, že i děti cítí lásku, a to například k zvířatům anebo ke svým rodičům.