Udělá to někdo jiný

Myslíte si, že by soukromé podnikání bylo to pravé pro vás, jenže nevíte, jak učinit první krok, jímž je pořízení si vlastní firmy? Víte sice od vidění, jak takové firmy vypadají, znáte z doslechu, jak to v nich funguje, jenže sami jste si nikdy nic podobného nepořizovali a máte tak jenom mlhavou představu, že to asi bude představovat spoustu byrokracie a dalšího vyřizování?

Máte vlastně svým způsobem pravdu. Skutečně je kolem toho docela dost papírování, plus se musí sehnat firemní sídlo a objekt, ve kterém se bude pracovat… A to určitě vyžaduje čas, uvažování, energii a třeba nejen to. A je docela pochopitelné, že se do něčeho takového spoustě lidí nechce, že se tomu kdekdo raději vyhne, pokud může.

nákupní košík

Ale může se tomu vyhnout někdo, kdo chce začít podnikat a firmu tak nevyhnutelně potřebuje? Možná to dosud ještě nevíte, ale může. Taková možnost tady skutečně je. Je možné pořídit si svoji vlastní soukromou firmu, aniž by se člověk jejím pořizováním musel sám zatěžovat. Pokud se totiž má jednat o společnost s ručením omezeným s registrovanou a v obchodním rejstříku zapsanou volnou živností – výrobou, obchodem a službami uvedenými v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, je možné si ji rovnou koupit hotovou a připravenou k rozjezdu podnikatelských aktivit.

obchodní firma

Nabízí se tu totiž i prodej sro https://www.companiesandoffices.cz/prodej-spolecnosti/, kde si zájemce může rovnou vybrat z už založených s.r.o., které pro zájemce připravili odborníci, na které je spolehnutí. Stačí jenom zaplatit několik tisícovek a kdokoliv tu může získat společnost s ručením omezeným, a to rovnou i s jejím virtuálním sídlem. Taková firma pak má i reprezentativní sídlo, i možnost využít kancelářské prostory, a to cenově i jinak velice výhodně. A je-li tu taková možnost, proč ji nevyužít? Proč se dělat starosti se zakládáním své firmy, když to tu může být přímo hračka?