Máte rádi sluníčko?

Sluneční paprsky nám přináší mnoho dobrého. Díky nim máme hezkou barvu kůže, díky vitamínu D máme lepší imunitu a samozřejmě se cítíme daleko líp než za deštivého počasí. Slunce k životu potřebujeme všichni i když zrovna nesvítí, ale i ono nám dokáže pěkně znepříjemnit život. Opravdu ostré letní slunce může způsobovat mnoho zdravotních problémů, jako jsou čestné popření kůže a nebo problémy s očima.

sluneční brýle

Oči bychom si měli chránit, protože jiné už mít nebudeme. Zejména u malých dětí je potřeba dbát na to aby nosily sluneční brýle, protože jedině tak budou jejich oči chráněny před škodlivým UV zářením. Ani dospělí by ale neměli zapomínat na ochranu svého zraku a měli by nosit kvalitní slušení brýle. Zapomeňte ale na obyčejné brýle odněkud z neznámého obchodu za pár korun, ale investujte do nich, protože opravdu dobré brýle s kvalitním filtrem jsou doslova k nezaplacení.

Existují speciální brýle, které mají filtr vyrobený tak, že nejen že nepropustí většinu záření, ale díky nim budete vidět aniž by došlo ke změnám barevného spektra. Polarizační sluneční brýle https://www.luxbryle.cz/jsou takový malý velký zázrak, který se hodí jak na běžné nošení tak hlavně do auta. Pokud jste řidič a alespoň občas sednete za volant, měli byste mít tento typ brýlí vždy u sebe. Filtr v polaroidech, jak se jim hovorově říká, zařídí, že uvidíte krásně všechno okolo sebe, ale bez ostrého slunečního světla. Klasické brýle vám ztmaví celé zorné pole, ale polaroidy vám jen ztlumí sluneční světlo a všechno ostatní uvidíte zcela jasně.

muž brýle

Tyto brýle se hodí pro muže i ženy, a je potřeba si uvědomit, že jde hlavně o funkční věc, a měli byste k tomu tak přistupovat. Design brýlí by měl jít až na druhou kolej, i v této kategorii brýlí najdete opravdu hezké kousky, které vám budou slušet k elegantnímu oblečení i volnočasovému oděvu. Chraňte své oči, jiné mít nebudete.